Μεταξύ του Προέδρου μας κ. Ηλία Τρ. Μαυρίδη και της προϊσταμένης κα Angélique Tracik, αναπτύχθηκε ατζέντα θεμάτων που απασχολούν τον Σύλλογο μας και τον Ποντιακό Ελληνισμό καθώς επίσης ευρύτερων του Ελληνισμού της πόλης μας.
Το Δ.Σ.
Μεταξύ του Προέδρου μας κ. Ηλία Τρ. Μαυρίδη και της προϊσταμένης κα Angélique Tracik, αναπτύχθηκε ατζέντα θεμάτων που απασχολούν τον Σύλλογο μας και τον Ποντιακό Ελληνισμό καθώς επίσης ευρύτερων του Ελληνισμού της πόλης μας.
Το Δ.Σ.